KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12496033
nr 1249 6033
Bo Erik Lundqvist
(f. 1936), Sverige
Oljemålning, Bo Erik Lundqvist (f. 1934), Sverige. Signerad, kvinnor & sko. Olja på duk, 40x40
Bo Erik Lundqvist, född 1936 i Rättvik, svensk målare och grafiker.
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 22 april 2019
kl 19:02:00
16/4 16:16:22
300 kr
19/4 17:32:35
Bo Erik Lundqvist
Läs mer om Bo Erik Lundqvist
Märthaskolan